czwartek, 28 września

iphone6-14

Z rzekomych schematów iPhone’a 6S uzyskanych przez japoński Engadget wynika, że nowej generacji smartfon może mieć grubość 7.1 mm, co jest niewielkim wzrostem w stosunku do iPhone’a 6 i taką samą grubością jak iPhone 6 Plus, które mają odpowiednio 6.9 mm i 7.1 mm. Schemat sugeruje również, że „iPhone 6S” wciąż będzie posiadał fizyczny przycisk Home jak i wszystkie inne przyciski i porty, które również pozostają bez zmian.

iPhone-6s-Schematic-Engadget-Japan-800x602

Nieznaczny wzrost grubości o 0.2 mm może być wynikiem tego, że Apple planuje dodanie technologii Touch Force do następnego iPhone’a, umożliwiającej wyświetlaczowi smartfona odróżnić lekki nacisk od mocniejszego i powodując tym samym zupełnie inny skutek działań takiego dotyku. IPhone 6S ma również posiadać konstrukcję z aluminium serii 7000, która również mogłayby się przyczynić do nieznacznego wzrostu grubości.

Schemat pokazuje również to o czym mówiło się powszechnie wcześniej, że telefon będzie miał tylko drobne zmiany w designie. Złącze Lightning, głośniki, mikrofony, złącze słuchawkowe, przyciski głośności, przyciski wyciszania, gniazdo karty SIM, anteny i lampa błyskowa LED są identyczne jak w iPhone’ie 6.

Brak zewnętrznych zmian w wyglądzie „iPhone’a 6s” nie powinno specjalnie dziwić, ponieważ modele „S” historycznie wyglądały niemal identycznie jak iPhone wydany rok wcześniej. IPhone 3GS, iPhone 4S i iPhone 5S miał prawie taką samą konstrukcję jak odpowiednio iPhone 3G, iPhone 4 i iPhone 5. Zamiast tego iPhone 6S skupi się na poprawie komponentów wewnętrznych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx