niedziela, 24 września

9to5mac_6s23

Nowe zdjęcia płyty głównej nowej generacji iPhone’a 6S zostało uzyskane przez 9to5Mac. Zdjęcia sugerują zaktualizowany i szybszy chip LTE od Qualcomm ze zwiększoną efektywnością energetyczną. IPhone 6s zawierać będzie prawdopodobnie mniej chipów, które jednak zbiorowo będą bardziej wydajne, zaktualizowany czytnik NFC dla Apple Pay i tą samą podstawową wersję pojemności 16GB co obecny iPhone.

9to56sboard

Pamięć flash firmy Toshiba pokazana na zdjęciach ma pojemność 16GB w oparciu o numer katalogowy „G7” i został zbudowany przy użyciu 19nm procesu produkcyjnego. To sugeruje, że nowa linia iPhone’ów w tym roku po raz kolejny oferować będzie 16GB pojemności, prawdopodobnie z dodatkiem tych samych opcji 64GB i 128GB w wyższych przedziałach cenowych.

storage-chip

Choć wielu użytkowników narzeka, że opcja podstawowa 16GB obecnie staje się coraz mniej wystarczająca, zwłaszcza po tym jak aplikacje stają się się coraz większe, wiceprezes ds.marketingu Apple Phil Schiller niedawno stwierdził, że serwisy w chmurze koncentrują usługi firmy takie jak niedawno zaprezentowana Apple Music, aby pomóc zmniejszyć potrzebę przechowywania danych w urządzeniu. Inne zmiany w systemie iOS 9, takie jak mniejsze rozmiary aktualizacji iOS i aplikacji które niepotrzebnie się rozrastają mają również pomóc użytkownikom urządzeń z najmniejszą opcją pamięci wewnętrznej.

9to5mac_6s8

Powtarzając wcześniejsze pogłoski, dzisiejsze zdjęcia sugerują po raz kolejny, że iPhone 6S pozostanie identyczny w wyglądzie i kształcie do swojego poprzednika co zgodne jest z trendem kontynuowanym w generacji urządzeń „S”. Jeśli wszelkie zmiany w wymiarach byłby znikome, pozostawiłoby te urządzenia kompatybilnymi z prawie wszystkimi istniejącymi akcesoriami i obudowany dla iPhone’a 6.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx