sobota, 13 kwietnia

W ciągu ostatnich kilku miesięcy użytkownicy iPhone’a 6, 6 Plus, 6S i 6S Plus mieli do czynienia z problemem, który powodował, że ich urządzenia nieoczekiwanie wyłączały się. Apple oświadczył teraz, że problem udało się rozwiązać w najnowszej aktualizacji iOS 10.2.1 przekazanej publicznie w dniu 23 stycznia.

W oświadczeniu wydanym dla TechCrunch Apple mówi, że update iOS 10.2.1 doprowadził do redukcji o 80 procent nieprzewidywanych wyłączeń się iPhone’a 6S i zredukował ten problem o 70 procent w iPhone’ie 6.

Według Apple, kwestia wyłączania się urządzeń, która została rozwiązana przez aktualizację iOS 10.2.1 jest oddzielną sprawą od problemu, który dotknął wybraną liczbę urządzeń iPhone 6S. W tym drugim przypadku jak twierdzi Apple problem związany był z bateriami uszkodzonymi podczas procesu produkcyjnego, w wyniku czego konieczna tam była fizyczna jej wymiana.

Wyłączanie się urządzeń rozwiązane przez iOS 10.2.1 było podobno spowodowane nierównomierną dostawą energii ze starszych baterii, która mogła wywołać wyłączenie awaryjne iPhone’a. Apple poprawił system zarządzania energią w celu zmniejszenia tych wyłączeń, ale niektórzy użytkownicy nadal od czasu do czasu doświadczają tego problemu. Apple stworzył również ścieżkę do auto-restartu bez konieczności podłączenia do zasilania. Funkcja automatycznego restartu jest dostępna na iPhone’ie 6 i 6S w iOS 10.2.1 i zostanie dodana do iPhone’a 6 Plus i 6S Plus w iOS 10.3.

W ciągu najbliższych kilku dni zostanie dodany do iOS 10.2.1 nowy ekran informacji o baterii. Pozwoli on klientom, którzy muszą wymienić baterię dowiedzieć się o tym, że nie działa ona zgodnie z oczekiwaniami. Ostrzeżenie, które będzie znajdować się w sekcji Bateria w aplikacji Ustawienia zostanie wyświetlone tylko dla klientów, którzy potrzebują nowej baterii.

Podczas wydania iOS 10.2.1, Apple nie zawarł wzmianki o rozwiązaniu problemu wyłączania się iPhone’ów 6 i 6S w swoich uwagach do wydania, dając czas na spokojne zebranie danych na ten temat przed złożeniem oficjalnego oświadczenia. Klienci, którzy doświadczają wyłączania się telefonów iPhone 6 lub 6S powinni jak najszybciej uaktualnić system do wersji iOS 10.2.1 jeśli nie zrobili tego wcześniej.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Vincent Van Horn
Vincent Van Horn
7 lat temu

https://www.leawo.org/tutorial/how-to-fix-iphone-camera-not-working.html
Jak naprawić telefon iPhone Kamera nie działa

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx