sobota, 20 lipca

Serwis 91Mobiles udostępnił rzekome schematy projektowe nowego iPada z 10,8-calowym wyświetlaczem.

10,8-calowy ekran zaprezentowanego na schematach iPada koreluje z poprzednim raportem analityka z łańcucha dostaw Ming-Chi Kuo, który powiedział, że Apple planuje wypuścić nowego, 10,8-calowego iPada w drugiej połowie 2020 roku.

Chociaż 91Mobiles twierdzi, że schematy dotyczą najtańszego iPada ósmej generacji, możliwe jest również, że przedstawione urządzenie jest w rzeczywistości iPadem Air 4.

Na początku tego tygodnia pokazały się rzekome zdjęcia z instrukcji iPada Air 4, a iPad w niej pokazany wygląda identycznie jak urządzenie na dzisiejszych schematach. Raport Ming Chi-Kuo nie precyzował czy 10,8-calowy model iPada będzie nową wersją istniejącego podstawowego modelu, czy 10,5-calowego iPada Air i wydaje się, że przecieki dotyczące obu iPadów mogły zostać pomieszane.

Schematy sugerują, że niewydany iPad ma mieć dwa głośniki, cztery mikrofony i port USB-C. Tył urządzenia przedstawia pojedynczy aparat z lampą błyskową LED i złączem Smart Connector. Umieszczenie tego złącza umacnia wcześniejsze pogłoski, że nowe modele iPada będą obsługiwać nową klawiaturę Magic Keyboard.

91Mobiles twierdzi, że ten iPad będzie miał Face ID, ale wydaje się to mało prawdopodobne, biorąc pod uwagę plotki o tym, że iPad Air 4 ma czujnik Touch ID w przycisku zasilania zamiast Face ID.

Obrazy wskazują, że urządzenie będzie wyglądać podobnie do iPada Pro, z cieńszymi ramkami i prostymi krawędziami. Konfiguracja czterech głośników stereo i dwóch kamer byłyby wciąż zarezerwowane dla iPada Pro. Jeśli to urządzenie jest rzeczywiście najtańszym iPadem, schematy wskazywałyby, że Apple chce skonsolidować ich wygląd w całej gamie iPadów. Możliwe jest również, że zarówno tani iPad, jak i iPad Air 4 będą miały tę samą konstrukcję, stąd zbieżność wycieków, ale będą się różnić pod względem elementów wewnętrznych.

Mówi się, że nowy iPad ma zostać wypuszczony już w przyszłym miesiącu. Apple złożył w tym tygodniu długą listę niewydanych modeli iPada i Apple Watch w eurazjatyckiej bazie danych, sygnalizując, że ich premiera jest już całkiem blisko. Według Jona Prossera, Apple planuje wprowadzić co najmniej kilka nowych modeli iPada i Apple Watcha w komunikacie prasowym we wrześniu, a następnie nowe iPhone’y na konferencji w październiku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx