niedziela, 19 maja

Apple udostępnił na swoim Instagramie niesamowity film, w którym gąsienica zamienia się w motyla — i to wszystko nagrane iPhone’em w ramach serii  #ShotoniPhone.

Opublikowany na stronie Instagramie Apple, ale nagrany przez użytkownika @the.butterfly.guy film nie byłby możliwy do nakręcenia żadnym  wcześniejszych modeli iPhone’a. Chociaż nie jest wyraźnie powiedziane, który iPhone był do niego używany, musiał to być iPhone 13 Pro lub iPhone 13 Pro Max — to jedyne dwa urządzenia obsługujące nowy tryb makro.

Fotografowanie w trybie makro pozwala zbliżyć się do fotografowanego obiektu, ukazując szczegóły, których nigdy nie zauważysz gołym okiem. Owady nie zawsze współpracują, gdy próbuje je się sfilmować lub sfotografować. Nauczenie się, jak uzyskać idealne ujęcie, wymagało wielu ćwiczeń.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez apple (@apple)

Chociaż większą uwagę poświęca się zdjęciom w trybie makro, to filmy w tym trybie też mają swoją magię i mogą zachwycać.

Fotografowie już sugerowali, że nowy tryb makro sprawia, że flagowy model 2021 firmy Apple jest najlepszym iPhonem, jaki kiedykolwiek wyprodukowano dla osób, które robią zdjęcia i filmy za pomocą swoich telefonów. Ten najnowszy przykład z pewnością przekona każdego, kto nie miał pewności co do możliwości, jakie oferuje nowy tryb makro.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx