sobota, 24 lutego

Apple zarejestrował osiem zegarków Apple Watch i siedem iPadów w dokumentach Euroazjatyckiej Komisji Gospodarczej poinformował francuski Consomac.

Zgłoszenia Apple Watch są zgodne z poprzednimi identyfikatorami modeli, przy czym A2375, A2376, A2355 i A2356 to prawdopodobnie modele komórkowe a A2291, A2292, A2351 i A2352 to modele tylko z GPS. Obejmują one prawdopodobnie nadchodzące Apple Watch‌ Series 6. Część nowych Apple Watch serii 6 wykryto w plikach baz danych na początku tego miesiąca. Nowe modele zgodnie z oczekiwaniami mają być wyposażone w funkcję monitorowania tlenu we krwi.

NIewydane iPady używają wcześniej nieznanych identyfikatorów modeli A2270, A2316, A2072, A2324, A2325, A2428 i A2429. Ponieważ identyfikatory iPadów są podzielone na dwa oddzielne dokumenty z różną liczbą identyfikatorów w każdym, wkrótce mogą pojawić się nawet dwa różne iPady.

Jest mało prawdopodobne, aby podział był wynikiem złożenia osobno danych dotyczących modeli WiFi i modeli z siecią komórkową tak jak ma to miejsce w przypadku zgłoszeń z Apple Watch. Dwa iPady mogą być zaktualizowanymi modelami iPada Pro i przeprojektowanymi modelami iPada Air, z których oba mają pojawić się w przyszłym miesiącu.

Podobne zgłoszenia do EEC wielokrotnie poprzedzały wprowadzanie na rynek nowych produktów Apple, w tym wielu modeli iPada, iPada Pro, iPhone’a, Maca, Apple Watcha i AirPods. Dokumenty te są prawnie wymagane w przypadku wszystkich zaszyfrowanych urządzeń sprzedawanych w Armenii, Białorusi, Kazachstanie, Kirgistanie i Rosji.

Na początku tego miesiąca Jon Prosser zasugerował, że nowe modele Apple Watch i iPada zostaną wprowadzone na rynek we wrześniu, a konferencja związana z prezentacją iPhone’a 12 odbędzie się pod koniec października. Dokumenty skutecznie potwierdzają, że premiera nowych modeli iPada i Apple Watch jest już bardzo blisko.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx