środa, 17 lipca

Jeden z deweloperów Androida postanowił odtworzyć działanie Dynamic Island z iPhone’a 14 Pro na flagowych smartfonach Xiaomi, integrując otwór aparatu z interaktywnym i dynamicznym obszarem wyświetlacza.

Nowy motyw, nazwany Grumpy UI, został udostępniony na Twitterze i pokazuje wykorzystanie wycięcia w lewym górnym rogu wyświetlacza, aby pokazać aktualnie odtwarzany utwór. Według jego twórcy motyw jest obecnie sprawdzany do zatwierdzenia przez Xiaomi. Xiaomi podobno odrzuciło poprzednią próbę dewelopera wprowadzenia Dynamic Island na swoje urządzenia.

Dynamic Island to nowy obszar na górze iPhone’a 14 Pro i iPhone’a 14 Pro Max, który integruje macierz kamer TrueDepth z systemem iOS. iPhone 14 Pro‌‌ wykorzystuje Dynamic Island do wyświetlania odpowiednich alertów, powiadomień i informacji u góry wyświetlacza, takich jak Teraz odtwarzane, Działania na żywo, alerty AirPods i inne.

Dynamic Island spotkał się z pozytywną reakcją użytkowników, a niektórzy twierdzą, że to „najlepszy projekt Apple od lat”. Oprócz Dynamic Island, iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max mają również zawsze włączony wyświetlacz, główny aparat 48 MP, lepszą wydajność i wiele więcej.

Linia iPhone’ów 14, która obejmuje iPhone’a 14, iPhone’a 14 Plus, iPhone’a 14 Pro i iPhone’a 14 Pro Max, została udostępniona w przedsprzedaży w zeszły piątek. Wszystkie modele, z wyjątkiem iPhone’a 14 Plus, zaczną trafiać do klientów w piątek, 16 września. Telefon iPhone 14 Plus będzie dostępny w piątek, 7 października.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx