niedziela, 19 maja

Nadchodzące, nowe etui dla iPhone’a 15 nazwane „FineWoven”, stworzone jako następca skórzanych etui mają pasować do nowego paska Apple Watch i być dostępne w dziesięciu różnych wersjach kolorystycznych.

Taką informację dostarczył na Twitterze kolekcjoner urządzeń i źródło wielu wcześniejszych przecieków znanych jako „Kosutami”. W tweecie Kosutami wyjaśnił, że nowa linia etui będzie dostępna w kolorach: czarnym, morwowym, ciemnoszarym, zielonym, pacyficznym niebieskim, liliowym, antycznym białym, żółtym, pomarańczowym i różowym. Jak ilustruje kilka rzekomych zdjęć nowych etui, które niedawno krążyły w Internecie, Kosutami dodał, że etui mają krawędzie owinięte gumą, które są nieco ciemniejsze niż kolor tylnej „tkanej” części etui. Źródło twierdzi, że „FineWoven” to oficjalnie wybrana przez Apple nazwa nowego materiału.

Kosutami wcześniej twierdził, że Apple planuje wypuścić nowy pasek z tkaniny z klamrą magnetyczną wraz z Apple Watch Series 9. Teraz autor przecieku precyzuje, że pasek ma być wykonany z tego samego materiału, co nowa linia etui na iPhone’a. Opaska magnetyczna ma być sprzedawana w cenie 549 złotych, czyli w tej samej cenie co pleciona opaska Solo i może być podobna do paska z klamrą nowoczesną pod względem wzornictwa.

Na początku tego miesiąca pojawiły się plotki sugerujące, że Apple planuje wyeliminować skórzane etui z linii iPhone’a 15, a kolejne informacje wspominały o możliwości wprowadzenia skórzanej alternatywy imitującej tkaninę, przy czym niektóre raporty wskazywały na nazwę „FineWoven”.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx