piątek, 12 kwietnia

Apple planuje zaktualizować słuchawki AirPods Pro o etui ładujące USB-C podczas najbliższej konferencji we wtorek, 12 września. Według reportera Bloomberga, Marka Gurmana, w słuchawkach  nie przewiduje się ponadto żadnych innych zmian.

W swoim najnowszym biuletynie Power On Gurman twierdzi, że Apple ostatecznie doda porty USB-C do wszystkich słuchawek AirPods w swojej ofercie, ale sugeruje, że to AirPods Pro będą pierwszym modelem, który otrzymają zaktualizowane etui ładujące.

Gurman wcześniej informował, że Apple ogłosi zaktualizowane słuchawki AirPods z etui ładującym USB-C wraz z nowymi modelami ‌iPhone’a 15‌, z których wszystkie mają przejść ze standardu Lightning na USB-C, ale nie było jasne, czy podstawowy model AirPods, AirPods Pro a może obie wersje.

Wraz z wydaniem iOS 17 słuchawki AirPods Pro otrzymają nowe funkcje oparte na oprogramowaniu. Ponadto oczekuje się, że w ciągu najbliższego roku pojawią się nowe możliwości związane z poprawą możliwości słuchowych. Gurman powiedział, że spodziewa się również obniżek cen na tańsze modele AirPods, gdy USB-C zostanie wprowadzone do całej linii produktów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx