czwartek, 23 maja

Plotki sugerują, że Apple nie wypuści w tym roku skórzanych etui dla iPhone’a 15, a dziś w sieci pojawiło się zdjęcie, które pokazuje, jak może wyglądać alternatywne skórzane etui firmy Apple.

Przecieki ponownie sugerują, że zamiast skóry użyty będzie materiał wegański, ale inny pod względem dotyku i tekstury.

Znane z przecieków Twitterowe konta @MajinBuOfficial i @DuanRui  udostępnili na Twitterze zdjęcia obudów, pochodzące oddzielnie z Weibo i rzekomo oparte na oficjalnych alternatywnych skórzanych etui Apple. Mówi się, że etui z tkaniny są wykonane z mozaiki dwóch materiałów, które są bardziej przyjazne dla środowiska i mają mniejszy ślad węglowy niż skóra bydlęca, chociaż obecnie dostępnych jest niewiele innych informacji. Uważa się, że pokazane kolory nie są reprezentatywne dla żadnego oficjalnego etui Apple.

Doniesienia, że Apple nie zaoferuje w tym roku nowych skórzanych etui do iPhone’a, pochodzą już z trzech różnych źródeł, więc wydaje się, że można potraktować tę plotkę poważnie. Apple po raz pierwszy wypuścił serię skórzanych etui w 2013 roku wraz z iPhonem 5S. Od tego czasu każdemu nowemu modelowi iPhone’a towarzyszy odświeżona gama kolorów, obejmujących drobne udoskonalenia konstrukcyjne, takie jak dodanie aluminiowych przycisków i MagSafe.

Apple prawdopodobnie wypuści nową linię oficjalnych etui do iPhone’a 15 wraz z serią iPhone’a 15, która ma zostać ogłoszona podczas konferencji zaplanowanej na 12 września.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx