poniedziałek, 27 maja

Według kolekcjonera urządzeń Apple znanego jako „Kosutami”, Apple planuje wypuścić nowy pasek do zegarka Apple Watch Series 9 jeszcze w tym roku.

Nowy pasek do Apple Watch będzie podobno wykonany z plecionej tkaniny i wyposażony w magnetyczną klamrę, podobną do tej z istniejącego paska z klamrą nowoczesną. Ma on zostać wprowadzony wraz z nowymi modelami Apple Watch w tym roku. Kosutami twierdzi, że pasek jest prawdopodobnie zaprojektowany dla Apple Watch Series 9, a nie dla Apple Watch Ultra drugiej generacji. Pasek magnetyczny będzie sprzedawany w cenie 549 złotych, czyli tyle samo, co pleciona opaska Solo.

 

Apple wypuścił skórzany pasek z nowoczesną klamrą wraz z oryginalnym zegarkiem Apple Watch w 2014 roku. „To, co z pozoru przypomina zwykłą klamrę, jest w istocie dwuczęściowym, niezwykle prostym zapięciem magnetycznym.” — pisze Apple. Jest dostępny tylko dla mniejszego rozmiaru obudowy Apple Watch i kosztuje 799 złotych.

Oczekuje się, że ‌Apple Watch Series 9‌ i ‌Apple Watch Ultra‌ drugiej generacji pozostaną „w zasadzie niezmienione” w porównaniu z obecnymi modelami, poza czipem S9 zapewniającym lepszą wydajność i kilkoma nowymi opcjami kolorystycznymi, w tym różowym aluminium i czarnym tytanowym wykończeniem. Odświeżone urządzenia prawdopodobnie zostaną ogłoszone wraz z linią iPhone 15 we wrześniu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx