sobota, 20 kwietnia

Apple zaktualizował dziś swoją listę produktów przestarzałych dodając do niej pierwsze modele Apple Watch 38 mm i 42 mm. Tym samym na liście tej po raz pierwszy pojawiła się nowa kategoria Apple Watch.

Pierwszy zegarek Apple Watch został zaprezentowany siedem lat temu we wrześniu 2014 roku. Do sprzedaży trafił nieco później bo dopiero na wiosnę 2015 roku i wersja ta nie była oficjalnie dostępna w Polsce. W 2016 roku nastąpiła wymiana na „serię 1” i wypuszczono uaktualnienie do serii 2. Apple co roku aktualizuje zegarek Apple Watch, a tegoroczna siódma już generacja ma trafić do sprzedaży prawdopodobnie w październiku.

Oryginalny zegarek Apple Watch z 2015 roku kwalifikuje się teraz do produktów „vintage” firmy Apple, która obejmuje urządzenia, które Apple przestał sprzedawać ponad pięć lat temu. Dla większości produktów oznaczenie vintage oznacza, że nie kwalifikują się już do napraw w Autoryzowanych Serwisach Apple, ale Apple oferuje rozszerzone naprawy niektórych starych produktów w miejscach, w których wymagane są one przez prawo.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx