czwartek, 22 lutego

Według DigiTimes, AirPods trzeciej generacji nadal mają szansę na debiut przed końcem tego roku, mimo że nie pojawiły się podczas prezentacji iPhone’a 13 i Apple Watch Series 7 na początku ubiegłego miesiąca.

Analityk Apple, Ming-Chi Kuo, prognozował w weekend przed konferencją Apple „California streaming”, która odbyła się 14 września, że nowe AirPods trzeciej generacji zadebiutują właśnie na niej. Chociaż tak się nie stało, nowe AirPods są już podobno w masowej produkcji, a Apple najwyraźniej przygotowuje się do ich wprowadzenia na rynek przed końcem roku.

Nowe AirPods będą pierwszą znaczącą aktualizacją linii AirPods od czasu pojawienia się AirPods Pro trzy lata temu. Oczekuje się, że nowe AirPods będą miały zaktualizowany wygląd, który czerpie inspirację ze słuchawek klasy „Pro”, choć pozbawione będą funkcji „Pro”. Plotki nie są jasne, czy nowe AirPods będą wyposażone w silikonowe końcówki douszne, czy nie, ponieważ przecieki zdjęciowe i rendery przedstawiają obie możliwości.

Apple ogłosił słuchawki AirPods Pro w formie komunikatu prasowego w 2019 roku, a poza premierowym ogłoszeniem na scenie w 2016 roku pierwszych słuchawek AirPods nie otrzymały one dedykowanego czasu na konferencjach Apple. Apple może ogłosić nowe AirPods trzeciej generacji również w komunikacie prasowym w nadchodzących tygodniach lub alternatywnie włączyć je do oczekiwanej drugiej konferencji na jesieni

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx