sobota, 22 czerwca

Apple dodał dziś pierwszą generację iPhone’a SE do swojej listy produktów przestarzałych. Pierwsza generacja iPhone’a SE została wydana w marcu 2016 roku, co oznacza, że od premiery minęło siedem lat.

iPhone SE był sprzedawany do września 2018 roku, więc minęło pięć lat od ostatniej oficjalnej dostępności w sprzedaży, co kwalifikuje go do oznaczenia przez Apple jako produkt wycofany. Produkty są oznaczane jako wycofane pięć lat od ostatniej sprzedaży urządzenia przez Apple, natomiast produkty są oznaczane jako przestarzałe po siedmiu latach.

Urządzenia przestrzałe nie kwalifikują się do napraw za pośrednictwem Apple lub Autoryzowanych Serwisów Apple, chociaż Apple zaoferuje taką naprawę w zależności od dostępności części.

Apple kontynuuje linię iPhone SE i dziś jest to jedyny iPhone wyposażony w czytnik odcisków palców Touch ID. Do tej pory wypuszczono trzy generacje tego modelu, a ostatni iPhone SE 3 wprowadzono na rynek w marcu 2022 roku.

Apple oznaczył dziś także 12,9-calowego iPada Pro drugiej generacji jako przestarzały, a także specjalną edycję bezprzewodowych słuchawek Mickey Solo3 Wireless. Słuchawki Powerbeats 2 i Solo2 Wireless są obecnie uważane za przestarzałe.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx