wtorek, 20 lutego

Nowe plotki mówią, że następna generacja 12,9-calowego i 11-calowego iPada Pro będzie wyposażona w nowe czterostykowe złącze Smart Connector ulepszone w stosunku do obecnego trzystykowego złącza w iPadzie Pro.

Plotka Mac Otakara, powołująca się na „wiarygodne źródła” mówi, że następny iPad Pro, który ma zadebiutować prawdopodobnie już tej jesieni, będzie wyposażony w nowe złącze Smart, które ma cztery piny zamiast trzech. Publikacja sugeruje, że dodatkowy pin może ułatwić zasilanie akcesoriów przez złącze Smart Connector. Złącze Smart Connector służy do podłączania akcesoriów takich jak Magic Keyboard do iPada, a także może zasilać iPada i podłączone urządzenie peryferyjne.

Apple pracuje nad zaktualizowanymi wersjami 11-calowego i 12,9-calowego iPada Pro, które mają pojawić się we wrześniu lub październiku. Niedawno pojawiły się doniesienia, że Apple planuje opóźnić premierę iPadOS 16 do października, co może zbiegać się z premierą nowych iPadów. iPad Pro 2022 będzie wyposażony w układ krzemowy M2 i funkcje ładowania MagSafe.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx