wtorek, 25 czerwca

Wszystkie cztery modele iPhone’a 13 nadal we Francji sprzedawane są z słuchawkami EarPods w pudełku ze względu na prawo obowiązujące w tym kraju, które wymaga, aby wszystkie smartfony zawierały „zestaw głośnomówiący” chroniący dzieci poniżej 14 roku życia przed potencjalnym promieniowaniem elektromagnetycznym.

Francuska strona internetowa Apple potwierdza dodawanie słuchawek EarPods ze złączem Lightning do wszystkich modeli iPhone’a 13 sprzedawanych w tym kraju, tak jak miało to miejsce w przypadku modeli iPhone 12. Aby dostosować się do tych wymagań, Apple wysyła we Francji iPhone’y w dwóch pudełkach, ze standardowym pudełkiem iPhone’a umieszczonym w większym białym pudełku zawierającym słuchawki EarPods.

zestaw-iphone-13-pro-we-francji

Od października 2020 roku Apple przestał dołączać słuchawki EarPods i ładowarkę do pudełka ze wszystkimi sprzedawanymi przez siebie nowymi iPhone’ami. Firma twierdzi, że pominięcie tych akcesoriów pomaga zmniejszyć emisję dwutlenku węgla i uniknąć wydobycia i wykorzystania pierwiastków ziem rzadkich. Apple dodał, że wielu klientów przeszło na słuchawki bezprzewodowe, takie jak AirPods. Poza Francją wszystkie nowe iPhone’y zawierają w pudełku tylko kabel Lightning na USB-C.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx