wtorek, 18 czerwca

Powszechnie oczekuje się, że nadchodzące modele iPhone’a 14 Pro firmy Apple będą wyposażone w nowe wyświetlacze z odpowiednio wycięciem w kształcie pigułki i otworem na czujniki Face ID i przednią kamerę i wszystko wskazuje na, że nie są to tylko plotki.

Na chińskiej stronie mediów społecznościowych Weibo pokazały się przednie szklane panele wszystkich czterech modeli iPhone’a 14. Panele ujawniają nie tylko wspomina wcześniej nową wersję wycięć pod kamery dla iPhone’a 14 Pro i iPhone’a 14 Pro Max, ale także nieco cieńsze ramki i wyższy współczynnik proporcji dla tych modeli.

Zgodnie z oczekiwaniami, obraz pokazuje również, że standardowe modele iPhone’a 14 i iPhone’a 14 Max zachowają wciąż notch taki jak w modelach iPhone’a 13.

Chociaż nie jest jasne, czy zdjęcie jest prawdziwe, przednie szklane panele pasują do wszystkich plotek, które do tej pory słyszeliśmy o modelach iPhone’a 14, a podobne przecieki miały miejsce w przeszłości. Na przykład w zeszłym roku również ukazały się zdjęcia przednich szklanych paneli dla wszystkich modeli iPhone’a 13, które okazały się prawdziwe.

Projekt zmiany na dwa otwory pod przednie kamery dla modeli iPhone 14 Pro został podawany przez wiele źródeł w tym konsultanta branży wyświetlaczy Rossa Younga i Marka Gurmana z Bloomberga. Inne funkcje iPhone’a 14 Pro o których się mówi to 48-megapikselowy aparat tylny, ulepszony aparat przedni z autofokusem i nie tylko.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx