poniedziałek, 27 maja

Coraz powszechniej pojawiają się głosy, że Apple usunie wycięcie w modelach iPhone’a 14 Pro, ale pojawiły się sprzeczne plotki na temat nowego wyglądu. Pierwsze plotki sugerowały, że Apple zastosuje otwór pod pod Face ID umieszczony całkowicie pod wyświetlacz, ale ostatnio pojawiają się głosy, że wycięcie będzie miało kształt pigułki.

Teraz konsultant branży wyświetlaczy, Ross Young, twierdzi, że modele iPhone 14 Pro będą miały zarówno wycięcia w kształcie otworu, jak i pigułki w górnej części wyświetlacza. Young powiedział, że jego zdaniem otwór przeznaczony będzie dla projektora punktowego Face ID, podczas gdy wycięcie w kształcie pigułki podobno pomieści przednią kamerę, kamerę na podczerwień Face ID i inne czujniki.

Ten potencjalny wygląd został udostępniony przez konto ShrimpApplePro na Twitterze we wrześniu, ale obrazek pokazuje odwrotny układ tych otworów. Teraz mówi się, że wycięcie w kształcie pigułki znajdzie się po lewej stronie, a okrągłe wycięcie po prawej stronie.

Zarówno z wycięciami w kształcie otworu jak i pigułki, modele iPhone 14 Pro nie będą już mieć Face ID pod wyświetlaczem, jak głosiły niektóre wcześniejsze plotki. Nowy wygląd ma dotyczyć 6,1-calowego iPhone’a 14 Pro i 6,7-calowego iPhone’a 14 Pro Max, który prawdopodobnie zostanie ogłoszony we wrześniu. Oczekuje się również, że Apple wypuści niższe modele iPhone’a 14 o przekątnej 6,1 cala i iPhone’a 14 Max o przekątnej 6,7 cala, które nadal będą miały notch.

Young udowodnił, że jest niezawodnym źródłem informacji związanych z wyświetlaczami dla przyszłych produktów Apple. Na przykład w zeszłym roku dokładnie przewidział, że nowy iPad mini będzie miał wyświetlacz o przekątnej 8,3 cala z usuniętym przyciskiem Home. Jako pierwszy poinformował również, że 14- i 16-calowy MacBook Pro będzie wyposażony w wyświetlacze ProMotion.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx