piątek, 1 marca

Zaledwie kilka dni po rozpoczęciu przedsprzedaży iPhone’a 13 znany analityk Apple, Ming-Chi Kuo, już zaczął patrzeć w przyszłość.

W swojej najnowszej notatce Kuo podzielił się niektórymi ze swoich kluczowych oczekiwań dotyczących przyszłorocznych, wstępnie nazwanych iPhone 14 Pro modeli, w tym wyświetlacz z punktową kamerą i 48-megapikselowym obiektywem szerokokątnym dla tylnego aparatu.

Konstrukcja z punktową kamerą odnosi się do wyświetlacza z małym okrągłym wycięciem na przedni aparat stosowany w wielu najnowszych smartfonach. Projekt ten spowodowałby usunięcie wycięcia, a czujniki Face ID prawdopodobnie zostałyby przesunięte pod wyświetlacz. Kuo powiedział, że Apple pracuje również nad iPhone’ami z podekranowym Touch ID, które zostaną wydane w 2023 roku.

Jeśli chodzi o tylną kamerę, 48-megapikselowy obiektyw szerokokątny byłby ulepszeniem w stosunku do 12-megapikselowego obiektywu szerokokątnego w modelach iPhone’a 13 Pro.

Oczekuje się, że Apple wypuści linię iPhone 14 w drugiej połowie 2022 roku, czyli w tradycyjnym terminie premier. Kuo powtórzył również, że Apple planuje wypuścić iPhone’a SE trzeciej generacji z obsługą 5G w pierwszej połowie 2022 roku.

Podobnie jak analityczka Morgan Stanley, Katy Huberty, Kuo również powiedział, że zamówienia przedsprzedażowe na serię iPhone 13 były wyższe niż na serię iPhone 12, szczególnie w przypadku modeli Pro.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx