czwartek, 28 września

Już za niecały miesiąc zobaczymy jaki naprawdę będzie iPhone 5C i iPhone 5S. Czy będzie miał faktycznie sensor odcisków palców i wszystkie inne funkcje o których chodzą plotki? Ale kilku artystów z serwisu Dribble wciąż marzą o zupełnie nowej funkcji dla iPhone’a: nieskończonym ekranie.

Makieta „nieskończonego” iPhone’a 6 i jej szablon stworzone przez Claudio Guglieri wywołały sporo zainteresowania i także u innych artystów, którzy postanowili dodali swoje własne wizje i zaprezentować własny talent tworząc idee iPhone’a z wyświetlaczem, który otacza całkowicie urządzenie.

Spójrzcie na na projekty:

 

Nie jesteśmy pewnie jak taki ekrany z boku i z tyłu urządzenia sprawdzał by się podczas trzymania telefonu, ale adaptacyjne przyciski po bokach oraz z tyłu wyświetlacza mogłyby być początkiem kilku naprawdę fajnych pomysłów na aplikacje.

Jeśli chcecie stworzyć swoją własną makietę to możecie pobrać szablon „nieskończonego” iPhone’a 6 z profilu Claudio poniżej:

iPhone 6 Infinity Template

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Konrad
Konrad
10 lat temu

Nie było by problemu z podwójnym dotykowym wyświetlaczem wystarczyło by wykonać funkcję automatycznej blokady z czujnikiem żyroskopowym. Działało by to mniej więcej tak że czujnik blokował by stronę która jest tyłem do użytkownika i automatycznie ją odblokowywał po przekręceniu telefonu. Problem pojawił by się raczej z wytrzymałością telefonu na jakiekolwiek uszkodzenia 🙂

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx