sobota, 22 czerwca

iPhone 6_ADR Studio_2

Po tym jak wiemy już całkiem dobrze jak wyglądać będzie nowy system iOS 7, czas aby zacząć myśleć o kolejnej generacji telefonu. Nie, nie myślę tu o iPhone’ie 5S, który jest oczekiwany w tym roku. Myślę o tym co może nastąpić po nim. 

To samo pytanie zadali sobie projektanci ze znanego już pewnie niektórym z Was studia projektowego ADR. Według nich, następca iPhone’a 5S będzie posiadał między innymi większy, 4,3-calowy wyświetlacz od krawędzi do krawędzi oraz skaner linii papilarnych (o którym zresztą już głośno w zapowiedziach iPhone’a 5S). Zespół ADR Studio postanowił zebrać to wszystko w całość i umieścić w fantastycznej koncepcji iPhone’a 6.

ADR Studio uważa, że iPhone 6 może posiadać nowy procesor A7, co jest prawdopodobne biorąc pod uwagę obecne urządzenia iOS działające na chipie A6. Marzy im się również 18MP tylna kamera z podwójną lampą błyskową LED. Sama konstrukcja tego iPhone’a 6 jest nadal bardzo zbliżona do tej znanej już z iPhone’a 5. Ale czy to komuś przeszkadza. Zobaczcie i oceńcie sami.

iPhone 6_ADR Studio_3

ADR_Apple_00

 

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx