sobota, 25 maja

Nadchodzący Apple Watch Series 7 będzie miał płaskie krawędzie, większy wyświetlacz dzięki cieńszym ramkom i bardziej widoczny głośnik wynika z nowych renderów CAD, rzekomo uzyskanych ze źródeł branżowych, udostępnionymi dzisiaj przez 91mobiles.

Rendery ujawniają zmieniony wygląd Apple Watch, który swoim wyglądem nawiązuje do płaskich krawędzi iPhone’a 12, iPada Pro, iPada Air oraz nadchodzących 14- i 16-calowych MacBooków Pro. Z renderów widać, że tył Apple Watch będzie składał się z tej samej konfiguracji czujników zdrowia, co obecna seria 6.

Rendery nie ujawniają żadnych znaczących zmian konstrukcyjnych dotyczących Cyfrowej Korony czy przycisku bocznego. Pokazują jednak dwa głośniki, które rozciągają się na cały bok Apple Watch. Zgodnie z udostępnionymi wymiarami, Apple Watch Series 7 będzie oferowany w tych samych rozmiarach kopert 40 i 44 mm.

Apple Watch Series 7 render2

Podczas gdy ramki w nadchodzącym zegarku mają być cieńsze, co pozwoliłoby na większy wyświetlacz, płaskie krawędzie pozwalają również na zwiększenie powierzchni. Mark Gurman z Bloomberg zauważył, że Apple testuje nowy proces laminowania ekranu dla serii 7, który przybliży wyświetlacz do szyby.

Według raportu, 44-milimetrowy model z serii 7 będzie miał wyświetlacz o przekątnej 1,8 cala w porównaniu z obecnym wyświetlaczem o przekątnej 1,73 w Apple Watch Series 6. Chociaż nie ma podanych wymiarów dla mniejszego modelu 40 mm, można oczekiwać podobny i proporcjonalny wzrost rozmiaru wyświetlacza. Według raportu, seria 7 będzie również cieńsza o 1,7 mm w porównaniu do serii 6.

Jon Prosser informował o zmienionym wyglądzie nadchodzącego Apple Watch Series 7 już wcześniej, a rendery 91mobiles są w większości zgodne z raportami Prossera. Wiarygodny dziennikarz Bloomberga, Mark Gurman, stwierdził również, że nadchodzący model Apple Watch może zawierać zmiany w wyglądzie.

Od czasu wprowadzenia pierwszego Apple Watch firma Apple utrzymuje kompatybilność starszych pasków Apple Watch ze wszystkimi nowszymi modelami zegarka. Umożliwiło to klientom uaktualnienie istniejącego zegarka Apple Watch bez kupowania nowych pasków zgodnych z nowszym modelem.

Chociaż w raporcie o tym nie wspomniano to dzisiejsze rendery sprawiają wrażenie, jakby pomimo płaskich krawędzi nadchodzącego Apple Watch, Series 7 powinien on zachować kompatybilność ze starszymi paskami Apple Watch. Oczekuje się, że Apple Watch Series 7 zostanie ogłoszony wraz z iPhonem 13 na cyfrowej konferencji we wrześniu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx