sobota, 20 kwietnia

Każdego roku Adobe organizuje konferencję o nazwie Adobe MAX, na której prezentuje nowe wersje oprogramowania Adobe dla profesjonalistów zajmujących się projektowaniem i reklamą.

Adobe MAX było zazwyczaj wydarzeniem z zaproszoną publicznością, ale po zeszłorocznej edycji cyfrowej w związku z trwającą pandemią tegoroczne Adobe MAX 2021 ponownie odbędzie się w wersji cyfrowej.

Adobe MAX 2021 odbędzie się od wtorku 26 października do czwartku 28 października i będzie bezpłatne dla wszystkich, którzy chcą wziąć w nim udział. Rejestracja do udziału w Adobe MAX została otwarta od dzisiaj, a osoby zainteresowane rejestracją mogą to zrobić w witrynie Adobe.

Podczas konferencji odbędzie się 400 sesji, przemówień, laboratoriów i warsztatów MAX Sneaks z prelekcjami kreatywnych gości, ekspertów produktowych, prelegentów i nie tylko.

Firma Adobe planuje organizować wspólne projekty artystyczne i wyzwania społecznościowe, a ponadto odbędą się sesje szkoleniowe odpowiednie dla wszystkich poziomów umiejętności oraz możliwości tworzenia wirtualnych sieci dla twórców na całym świecie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx