wtorek, 18 czerwca

Jon Prosser, znany z licznych trafionych przecieków związanych z Apple twierdzi, że nadchodzący Apple Watch Series 7 będzie miał płaski kształt, podobny do iPhone’a 12 i iPhone’a 12 Pro oraz pojawi się w nowym, zielonym kolorze.

Na swoim filmie, Prosser wyjaśnia, że Apple chce zmienić wygląd Apple Watch, który był nie zmieniony od czasu jego premiery wraz z Serią 7 jeszcze w tym roku. Według Prossera, jedną z najbardziej widocznych zmian będą płaskie krawędzie. Obecne zegarki Apple mają zakrzywione krawędzie, podobnie jak iPhone’y poprzedniej generacji. Jednak w przypadku iPhone’a 12 Apple powrócił do płaskich krawędzi i oczekuje się nawet, że zrobi to w nadchodzących MacBookach Pro.

Oprócz płaskich krawędzi Apple wprowadzi nową opcję obudowy w kolorze zielonym. Prosser mówi, że Apple testował „eksperymentalne kolory” i że opcja koloru zielonego nie jest całkowicie przesądzona. Prosser mówi, że Apple może zaoferować Apple Watch 7 nawet w różnych dodatkowych kolorach.

Podobnie jak w przypadku AirTags i AirPods Max, Prosser udostępnił wizualizacje nadchodzącego zegarka, które jak twierdzi są oparte na rzeczywistych zdjęciach i plikach CAD, które widział ze źródła. Prosser mówi, że rozmiar ekranu i wyświetlacz pozostaną takie same, ale wspomina, że Apple przetestował prototypy Apple Watch z mniejszymi ramkami i większym wyświetlaczem.

Apple Watch_Series 7

Prosser dodaje, że widział tylko projekt nadchodzącego zegarka, a nie specyfikacje, która obejmowałyby to, czy zegarek będzie miał nowe czujniki i funkcje zdrowotne.

Krążą pogłoski, że Apple pracuje nad funkcją monitorowania poziomu glukozy i ciśnienia krwi dla przyszłych zegarków Apple. Wraz z Serią 6 firma Apple wprowadziła funkcję śledzenia poziomu tlenu we krwi, a wcześniej dodała funkcję EKG w Apple Watch Series 4. Apple prawdopodobnie będzie nadal szedł w kierunku funkcji zdrowotnych zegarka, ale jakie dokładnie trafią do serii 7 pozostaje nieznane.

Warto zwrócić uwagę, że Prosser nie ma potwierdzenia ze swoich źródeł, że ten wygląd Apple Watch to na pewno seria 7 i sam mówi, że może to być nawet Apple Watch Series 8 przeznaczona na rok 2022 roku. Biorąc pod uwagę wcześniejsze doniesienia od analityka Apple Ming-Chi Kuo mówiące, że Apple Watch z 2021 roku zostanie przeprojektowany, Prosser uznał, że informacje dotyczą właśnie wyglądu nadchodzącego Apple Watch.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx