wtorek, 18 czerwca

Według Marka Gurmana z Bloomberga, tegoroczny Apple Watch Series 7 prawdopodobnie będzie miał cieńsze ramki wyświetlacza i będzie wykorzystywał nową technikę laminowania, która przybliża wyświetlacz do przedniej szyby ochronnej.

Model będzie również zawierał zaktualizowaną funkcję ultraszerokopasmową, tę samą technologię zastosowaną w lokalizatorach przedmiotów AirTag firmy Apple, a według Gurmana dodatkowe biometryczne czujniki zdrowia prawdopodobnie zostaną przesunięte do następnego modelu.

Apple zaprezentował swoją nadchodzącą aktualizację oprogramowania watchOS 8 na WWDC w zeszłym tygodniu, demonstrując wcześniej niewidziane funkcje, takie jak możliwość odblokowania przez Apple Watch drzwi i pokoi hotelowych. W tamtym czasie nie było jasne, dla jakich modeli Apple Watch zostaną stworzone te nowe funkcje, ale raport Gurmana sugeruje, że mogą one dotyczyć wyłącznie nadchodzącej serii 7.

Gurman wcześniej informował, że Apple pracuje nad bardziej wytrzymałym modelem zegarka Apple Watch „do sportów ekstremalnych” i że może on zostać wprowadzony na rynek już w tym roku. Jednak Gurman zrewidował teraz to oczekiwanie i mówi, że nadejdzie on najwcześniej w 2022 roku. Według raportu, Apple planuje również wprowadzenie na rynek w przyszłym roku zmienionego modelu Apple Watch SE. Apple wprowadził ten drugi model w 2020 roku jako tańszą alternatywę dla serii 6.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx