sobota, 2 marca

Choć do premiery serii iPhone 15 jest jeszcze około sześć miesięcy to już teraz pojawiły się w sieci zdjęcia przednich szklanych paneli urządzeń. Przecieki zostały udostępnione na chińskich stronach internetowych Bilibili i Douyin, a potem trafiły na Twittera.

iPhone-15-Pro-przedni-panel

panel przedni iPhone 14 Pro po lewej, iPhone 15 Pro po prawej

Zgodnie z wcześniejszymi plotkami, filmy wydają się potwierdzać, że iPhone 15 Pro i iPhone 15 Pro Max będą miały jeszcze cieńsze ramki wokół wyświetlacza w porównaniu z poprzednią generacją, ale standardowe ramki iPhone’a 15 i iPhone’a 15 Plus nie wydają się mieć żadnych zauważalnych zmian. Oczekuje się również, że ramki we wszystkich czterech modelach iPhone’a 15 będą lekko zakrzywione wokół krawędzi, podobnie jak w przypadku iPhone’a z serii 11.

iPhone-15-przedni-panel

przedni panel iPhone 15

Filmy wydają się również potwierdzać, że Dynamic Island zostanie rozszerzona na wszystkie cztery modele iPhone’a 15, co oznacza koniec wycięcia w iPhone’ach z wyższej półki. Dynamiczna wyspa jest obecnie ograniczona do modeli iPhone 14 Pro.

Dzięki jeszcze cieńszym ramkom wokół wyświetlacza, modele iPhone 15 Pro mogą wyglądać podobnie jak Apple Watch Serii 7 i Serii 8. Plotki sugerują, że modele Pro będą również miały tytanową ramkę zamiast stali nierdzewnej i półprzewodnikowe przyciski głośności, wyciszenie i przycisk zasilania, które fizycznie nie poruszają się po naciśnięciu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx