sobota, 20 lipca

Według Marka Gurmana z Bloomberga następny iMac firmy Apple osiągnął „zaawansowany etap rozwoju”. W dzisiejszym newsletterze Gurman informuje, że nowy iMac będzie miał ten sam 24-calowy wyświetlacz i również wiele kolorów jak obecny model.

Według Gurmana, nowy iMac prawdopodobnie będzie posiadał nadchodzący czip Apple M3, wewnętrzne zmiany projektowe i nowy proces produkcyjny stojaka. Czip M3 będzie podobno produkowany w oparciu o najnowszy proces 3 nm, partnera firmy Apple w zakresie produkcji układów scalonych, firmy TSMC, w celu uzyskania dodatkowej poprawy wydajności i efektywności energetycznej.

Apple ostatnio zaktualizował komputer iMac w kwietniu 2021 roku, wprowadzając czip M1 i ultracienką obudowę dostępną w siedmiu kolorach, w tym zielonym, żółtym, pomarańczowym, różowym, fioletowym, niebieskim i srebrnym. Jest to obecnie jedyny iMac w ofercie Apple, ponieważ 27-calowy iMac i iMac Pro z procesorami Intela zostały wycofane w ciągu ostatnich dwóch lat. Gurman wcześniej twierdził, że większy iMac może powrócić, ale nie podzielił się dzisiaj żadnymi nowymi informacjami na ten temat.

Gurman spodziewa się, że nowy iMac pojawi się najwcześniej w drugiej połowie 2023 roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx