czwartek, 25 lipca

Według analityka branży wyświetlaczy, Rossa Younga, Apple planuje rozszerzyć Dynamic Island na wszystkie cztery modele iPhone’a 15 wydane w przyszłym roku. Ta opcja jest w tym roku dostępna wyłącznie dla iPhone’a 14 Pro i iPhone’a 14 Pro Max.

W tweecie Young powiedział, że spodziewa się, że Dynamic Island będzie dostępna w standardowych modelach iPhone’a 15 w przyszłym roku. Jednak nadal nie spodziewa się, że standardowe modele iPhone’a 15 będą wyposażone w wyświetlacz LTPO, co sugeruje, że urządzenia nadal będą pozbawione obsługi ProMotion i opcji zawsze aktywnego wyświetlania, takiej jak modele Pro.

Dynamic Island to obszar w kształcie pigułki otaczający czujniki Face ID i przedni aparat w modelach iPhone’a 14 Pro. Ta funkcja może wyświetlać alerty systemowe o takich rzeczach, jak przychodzące połączenia telefoniczne i monit uwierzytelniania Face ID, a także będzie działać z wydarzeniami na żywo w aplikacjach innych firm po wydaniu iOS 16.1 jeszcze w tym roku.

W przeszłości Young dokładnie przewidział, że modele iPhone 13 Pro oraz 14- i 16-calowy MacBook Pro będą wyposażone w ProMotion, oraz że iPad mini szóstej generacji będzie wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 8,3 cala i wiele więcej co stawia go w grupie osób faktycznie posiadających wiedzę na temat planów Apple.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx