czwartek, 23 maja

Wraz z przejściem na USB-C modele iPhone’a 15 mogą zyskać szybsze ładowanie do 35 W. Serwis 9to5Mac twierdzi, że usłyszał ze źródeł branżowych, że „przynajmniej niektóre” modele iPhone’a 15 będą w stanie ładować wyższą mocą.

Obecnie modele iPhone’a 14 mogą ładować się maksymalnie około 27 W, a modele Pro mogą ładować się nieco szybciej. Zwiększenie do 35 W przyspieszyłoby po raz kolejny czas ładowania.

Apple nie sprzedaje już zasilacza wraz z iPhonem, ale firma zaleca teraz ładowarkę od 20 W wzwyż do szybkiego ładowania. Jeśli modele iPhone’a 15 będą obsługiwać ładowanie do 35 W, Apple może zacząć polecać swoją ładowarkę do MacBooka Air o mocy 30 W lub ładowarkę Dual USB-C o mocy 35 W, aby uzyskać maksymalne prędkości ładowania.

Na początku tego roku analityk Apple, Ming-Chi Kuo, informował, że modele iPhone’a 15 będą obsługiwać szybsze prędkości ładowania dzięki przejściu na USB-C. Twierdził, że większe prędkości będą dostępne z ładowarkami USB-C z certyfikatem MFi, w tym z zasilaczem 20 W.

Krążyły również plotki, że Apple ograniczy szybsze prędkości ładowania do kabli i ładowarek z certyfikatem MFi, a także możliwe jest, że najszybsze prędkości ładowania będą zarezerwowane dla modeli iPhone 15 Pro.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx