sobota, 9 grudnia

Cała linia iPhone’ów 13 będzie wyposażona w automatyczną stabilizację matrycy OIS, która w tym roku była dostępna tylko w najwyższym modelu iPhone’a 12 Pro Max wynika z krótkiej informacji podaje dziś przez tajwańską stronę DigiTimes.

„Według źródeł branżowych, wszystkie iPhone’y nowej generacji, które mają zostać wprowadzone na rynek w drugiej połowie 2021 roku będą wyposażone w technologię stabilizacji matrycy” – czytamy w nagłówku artykułu.

Koreańska publikacja ETNews podzieliła się podobnym raportem na początku tego tygodnia, twierdząc, że co najmniej dwa modele iPhone 13 będą wyposażone w technologię OIS, a LG Innotek ma pozostać dostawcą niezbędnych komponentów.

Apple po raz pierwszy wprowadził automatyczną stabilizację matrycy w szerokokątnym obiektywie iPhone’a 12 Pro Max. Technologia stabilizuje czujnik aparatu zamiast obiektywu, zapewniając jeszcze większą stabilizację obrazu i lepszą jakość zdjęć. Nie jest jasne, czy stabilizację matrycy pozostanie ograniczona do obiektywu szerokokątnego we wszystkich modelach iPhone’a 13.

„Do tej pory automatyczną stabilizację matrycy miały tylko cyfrowe lustrzanki”, mówi strona internetowa Apple. „Nam po raz pierwszy udało się przenieść ją do iPhone’a. Możesz więc filmować swoje dzieci, uganiając się za nimi po parku, albo scenerię z okna samochodu, mknąc po wyboistej drodze, a Twoje ujęcia będą stabilniejsze niż kiedykolwiek.”

Na początku tego miesiąca DigiTimes poinformował, że skaner LiDAR zostanie również rozszerzony na całą linię iPhone’ów 13, podczas gdy mmWave 5G ma być dostępny w modelach iPhone’a 13 sprzedawanych poza Stanami Zjednoczonymi.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx