sobota, 1 kwietnia

W październiku ubiegłego Apple wprowadził do sprzedaży bezprzewodowe słuchawki Beats Flex, które oferują ulepszenia w stosunku do poprzednich słuchawek BeatsX, ale mają znacznie niższą cenę wynoszącą 249 złotych.

Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth mają przewód łączący dwie słuchawki, który układa się na szyi i zapewnia dostęp do niektórych fizycznych elementów sterujących.

Początkowo słuchawki były dostępne tylko w dwóch kolorach czarnym i żółtym, ale od dziś są również dostępne w kolejnych dwóch kolorach: płomiennymi niebieskim i szarym dymowym. Oba nowe kolory można od dziś zamówić w sklepie internetowym Apple.

Beats Flex posiadają czip Apple W1, który obsługuje szybkie parowanie z urządzeniami iOS, synchronizację iCloud dla bezproblemowego przełączania się między urządzeniami, udostępnianie audio, aby umożliwić dwóm zestawom kompatybilnych słuchawek Beats lub AirPods słuchanie w celu połączenia z tym samym urządzeniem i nie tylko.

Słuchawki zapewniają do 12 godzin słuchania na jednym ładowaniu i ładują się za pomocą kabla USB-C, aby zapewnić maksymalną kompatybilność użytkownikom Apple i Android. 10-minutowe ładowanie Fast Fuel zapewnia do 1,5 godziny odtwarzania.

Beats Flex to najtańszy sposób na wejście do ekosystemu bezprzewodowych słuchawek Apple, co jest szczególnie ważne teraz, gdy Apple nie dodaje już słuchawek w pudełku z iPhone’ami.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx