piątek, 24 marca

Oczekuje się, że Apple rozszerzy swój skaner LiDAR na całą linię iPhone’ów 13 w 2021 roku, a nie tylko na modele Pro i Pro Max wynika z informacji podanych przez źródła z łańcucha dostaw cytowane przez tajwański DigiTimes.

Po raz pierwszy wprowadzony do iPada Pro w marcu 2020 roku, a później rozszerzony do iPhone’a 12 Pro i iPhone’a 12 Pro Max, skaner LiDAR to mały czujnik, który wykorzystuje wykrywanie 3D do pomiaru odległości do otaczających obiektów w odległości do pięciu metrów. Technologia ta zapewnia ulepszone doznania w rzeczywistości rozszerzonej i inne wyjątkowe możliwości, takie jak możliwość natychmiastowego pomiaru wzrostu osoby.

Apple często wprowadza nowe funkcje początkowo do urządzeń z wyższej półki, po czym w późniejszych latach wprowadza je na urządzenia z niższej półki. Na przykład, wyświetlacze OLED były ograniczone do iPhone’a 11 Pro i iPhone’a 11 Pro Max, a standardowy iPhone 11 korzystał z wyświetlacza LCD, cała linia iPhone’a 12 jest wyposażona w wyświetlacze OLED.

Przewiduje się, że Apple powróci do swojej tradycyjnej wrześniowej prezentacji nowych modeli iPhone’ów, która ma obejmować te same cztery modele, w tym 5,4-calowy iPhone 13 mini, 6,1-calowy iPhone 13 i iPhone 13 Pro oraz 6,7-calowy iPhone 13 Pro Max choć pewności co do nazw wciąż jeszcze nie ma.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx