piątek, 12 kwietnia

Apple udostępnił dziś publicznym testerom trzecie wersje beta nadchodzących aktualizacji iOS 17.4 i iPadOS 17.4, umożliwiając osobom niebędącym deweloperami przetestowanie oprogramowania przed jego wydaniem. Trzecie publiczne bety iOS 17.4 i iPadOS 17.4 pojawią się tydzień po wydaniu przez Apple drugiej bety.

Publiczni testerzy mogą pobrać wersję beta, otwierając aplikację Ustawienia, przechodząc do sekcji Uaktualnienia, wybierając opcję „Uaktualnienia beta” i przełączając się na publiczną wersję beta iOS 17 lub iPadOS 17.. Wymagana jest rejestracja w witrynie testów beta firmy Apple.

Bety iOS 17.4 i iPadOS 17.4 wprowadzają całą masę zmian dla użytkowników w Unii Europejskiej, umożliwiając instalowanie alternatywnych sklepów z aplikacjami i alternatywne metody płatności.

Dostępne są również nowe opcje wyboru domyślnej przeglądarki, a te nie mają już obowiązku korzystania z WebKit. Wraz z iOS 17.4 technologia NFC została udostępniona bankom i innym instytucjom finansowym.

Z mniejszych zmian, aktualizacja iOS 17.4 wprowadzi nowe emotikony, transkrypcje podcastów w aplikacji Podcasty, obsługę funkcji SharePlay z HomePodem, Stoper w aktywnościach na żywo i wiele więcej.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx