sobota, 25 maja

Apple kontynuuje stopniowe otwieranie sklepów detalicznych na całym świecie, w miarę poprawy warunków związanych z trwającą pandemią. Od dziś we Francji wznawia działalność wszystkie 20 sklepów Apple, a kilka kolejnych w Holandii i Szwecji od jutra.

Według 9to5Mac, Apple ponownie otworzył już ponad 300 ze swoich 510 sklepów detalicznych na całym świecie, chociaż niektóre lokalizacje w Stanach Zjednoczonych zostały ponownie zamknięte z powodu protestów przeciwko rasizmowi w całym kraju. Sklepy firmy pozostają zamknięte w Wielkiej Brytanii, Brazylii i Singapurze, a także w kanadyjskich prowincjach Ontario i Quebec.

W sklepach wdrożono ulepszone środki ochrony zdrowia i bezpieczeństwa, takie jak dystans społeczny i skrócone godziny pracy. Apple wymaga również, aby wszyscy pracownicy i klienci nosili maseczki na twarzy w sklepie i zapewniają je klientom, którzy z nią nie przyjdą. W niektórych salonach sprzedaż i serwis działają wyłącznie w witrynach sklepu bez możliwości wejścia do środka.

W liście do klientów w zeszłym miesiącu Apple powiedział, że analizuje wszystkie dostępne dane przed podjęciem decyzji o ponownym otwarciu sklepu, przede wszystkim lokalne warunki, trendy krótko- i długoterminowe oraz wskazówki od krajowych i lokalnych urzędników ds. Zdrowia. Apple powiedział również, że nie wyklucza ponownego zamknięcia sklepów, jeśli uzasadnią to lokalne warunki.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx