czwartek, 18 lipca

Według Marka Gurmana z Bloomberga, pracownicy około 100 sklepów detalicznych Apple w Stanach Zjednoczonych będą musieli wrócić do noszenia maseczek podczas pracy. Apple ponownie nakazuje noszenie maseczek pracownikom ze względu na rosnącą liczbę przypadków COVID w Stanach Zjednoczonych.

Klienci, którzy odwiedzają sklepy Apple Store, nie muszą obecnie nosić maseczek, choć Apple nadal poleca noszenie maseczek wszystkim odwiedzającym te sklepy.

W czasie pandemii firma Apple zmieniała swoją politykę operacyjną, aby zachować zgodność z lokalnymi przepisami i złagodzić ryzyko dla pracowników i klientów w obszarach, w których COVID gwałtownie rośnie. Apple przestał wymagać masek w marcu, kiedy poziomy COVID były niższe, a maski nadal nie są wymagane dla pracowników we wszystkich lokalizacjach.

Oprócz wymagania noszenia maseczek przez pracowników sklepów detalicznych w niektórych lokalizacjach, Apple poinformował dziś pracowników biura, że muszą wrócić do noszenia masek w miejscach wspólnych. Apple utrzymuje również na razie dwudniowy tydzień pracy w biurze dla pracowników korporacyjnych i opóźni przejście do trzydniowego tygodnia pracy z biura.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx