niedziela, 21 kwietnia

Plotki dotyczące wyglądu iPhone’a SE czwartej generacji zostały dziś potwierdzone serią renderów CAD udostępnionych na indyjskim blogu technologicznym 91Mobiles.

Zdjęcia przedstawiają 6,1-calowy wyświetlacz obejmujący cały ekran z wycięciem mieszczącym matrycę kamer TrueDepth z funkcją Face ID, płaskimi bokami i portem USB-C zamiast Lightning. Konstrukcja ta stanowiłaby znaczne ulepszenie w stosunku do obecnego iPhone’a SE, który ma zakrzywione krawędzie, 4,7-calowy wyświetlacz, przycisk Home z Touch ID i duże ramki.

Prawdopodobne wymiary nowego iPhone’a SE to 147 mm wysokości, 71,5 mm szerokości i 7,7 mm grubości. To prawie identyczny rozmiar jak iPhone 14, który ma 146,7 mm wysokości, 71,5 mm szerokości i 7,8 mm grubości.

Te informacje dają potwierdzenie wcześniejszym plotkom z zeszłego roku, które mówiły, że kolejna generacja iPhone SE w dużej mierze będzie wykorzystywał konstrukcję iPhone’a 14. Tym samym będzie posiadać wreszcie uwierzytelnianie Face ID i 6,1-calowy wyświetlacz OLED, ale z pojedynczym tylnym aparatem, przycisk akcji i port USB-C. Premiera urządzenia ma nastąpić w przyszłym roku.

Serwis 91Mobiles ujawnił wcześniej dokładne rendery CAD iPhone’a 13 Pro i iPhone’a 14 Pro, ale ostatecznie wygląd Apple Watch Series 7 okazał się błędny. Witryna udostępniła niedawno rendery, które rzekomo przedstawiają projekt nadchodzącego 12,9-calowego iPada Air.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx