piątek, 12 kwietnia

Apple ogłosił dziś nowe 13- i 15-calowe modele MacBooka Air z czipem M3, ulepszoną obsługą wyświetlaczy zewnętrznych, Wi-Fi 6E i nie tylko.

Apple twierdzi, że nowy „MacBook Air” jest do 60% szybszy niż model M1 i do 13 razy szybszy niż najszybszy MacBook Air z procesorem Intel. Apple twierdzi, że dzięki szybszemu i wydajniejszemu silnikowi neuronowemu MacBook Air nadal jest „najlepszym laptopem konsumenckim obsługującym sztuczną inteligencję”. Zyskuje także silnik dekodowania AV1, aby zapewnić bardziej wydajne i wyższej jakości wideo z usług przesyłania strumieniowego.

Oprócz czipa M3 nowy MacBook Air oferuje tWi-Fi 6E, izolację głosu i szerokie spektrum, lepszą klarowność głosu podczas rozmów audio i wideo oraz wykończenie odporne na odciski palców dzięki opcji koloru Północy. Obsługuje teraz także do dwóch wyświetlaczy zewnętrznych z zamkniętą pokrywą laptopa, co oznacza wzrost w porównaniu z jednym wyświetlaczem zewnętrznym w poprzednich modelach z Apple silicon.

Przedsprzedaż nowego MacBooka Air rozpoczyna się już dzisiaj, a zamówienia dotrą do klientów w piątek, 8 marca. Komputer Jest nadal dostępny w kolorach północy, księżycowej poświaty, srebrnym i gwiezdnej szarości. w cenie początkowej 5999 złotych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Konrad
Konrad
1 miesiąc temu

Znów tylko z błyszcząca matrycą dla lansu, nie do pracy??

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx