sobota, 25 maja

Czwarta generacja iPhone’a SE ma posiadać przycisk akcji podobny do tego w zapowiadanym iPhonie 15 Pro, a także kilka innych znaczących nowych funkcji twierdzi znany ze swoich trafnych przecieków „Unknownz21”.

Wcześniej w tym tygodniu informator opisał iPhone’a SE czwartej generacji jako „pochodną iPhone’a 14”, nawiązując do wcześniejszych doniesień m.in. analityka Apple, Ming-Chi Kuo.

W swoim najnowszym tweecie Unknownz21 podaje kilka nowych szczegółów na temat kolejnego, tańszego iPhone’a i powtarza to, co już wcześniej pojawiało dotyczące wyglądu, a dokładnie przypuszczenie, że nowy SE będzie oparty na iPhonie 14. Urządzenie najwyraźniej będzie wyposażone w port USB-C, eliminując i w tym modelu złącze Lightning. Telefon będzie miał również Face ID, rozwiewając wcześniejsze plotki, że iPhone SE może zachować przycisk Touch ID.

Co najciekawsze, urządzenie będzie wyposażone w przycisk akcji, taki jak w nie wydanym jeszcze iPhonie 15 Pro i iPhonie 15 Pro Max. Byłoby to wyraźne rozróżnienie między iPhone’em SE, a iPhone’em 15 i 15 Plus, które nie mają posiadać tej funkcji. ‌iPhone SE‌ podobno zachowa również jedną konfigurację tylnego aparatu, podobnie jak obecny model.

Na początku tego tygodnia pojawiły się doniesienia, że producenci ubiegają się obecnie o zamówienia od Apple na panele wyświetlaczy OLED do czwartej generacji iPhone’a SE, co byłoby znaczącym ulepszeniem w stosunku do istniejącego wyświetlacza LCD. Uważa się również, że następna generacja iPhone’a SE będzie jedną z pierwszych, które będą posiadać własny modem 5G firmy Apple, o którym mówi się od dawna. Telefon nie pojawi się na rynku wcześniej niż w końcu 2025 roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx