środa, 24 lipca

Wygląd nadchodzącego 12,9-calowego iPada Air został ujawniony w nowych renderach CAD udostępnionych przez 91Mobiles.

Zgodnie z oczekiwaniami, rendery pokazują wygląd bardzo podobny do obecnego iPada Air w modelach czwartej i piątej generacji, ale po prostu powiększony, aby pomieścić większy wyświetlacz.

Najbardziej widoczną różnicą w urządzeniu jest przeprojektowany tylny aparat, który teraz wystaje z tyłu w postaci dłuższej pigułki, w przeciwieństwie do pojedynczego, okrągłego wystającego wycięcia w obecnym iPadzie Air. Ten nowy wygląd wydaje się nieco przypominać tylną kamerę w iPhone’ach X i iPhone’ach XS.

Z przodu tablet iPad Air wygląda bardzo podobnie do obecnego 12,9-calowego iPada Pro, ale ma zauważalnie grubsze ramki, podobnie jak 10,9-calowy iPad Air ma grubsze ramki wokół wyświetlacza w porównaniu z 11-calowym iPadem Pro.

12-9-ipad-air-render

Oczekuje się, że urządzenie będzie skierowane do tych, którzy chcą tabletu większego niż obecny 10,9-calowy iPad Air, ale nie potrzebują zaawansowanych funkcji 12,9-calowego iPada Pro, takich jak ProMotion czy skaner LiDAR. Jest to podobne do podejścia Apple w przypadku MacBooka Air o przekątnej 13,6 i 15,3 cala, a także 6,1-calowego iPhone’a 15 i 6,7-calowego ‌iPhone’a 15‌ Plus.

91Mobiles podtrzymało również doniesienia, że iPad Air nowej generacji będzie posiadał czip M2. Plotki mówią, że urządzenie wejdzie do produkcji w pierwszym kwartale 2024 roku, a oficjalna premiera może się odbyć jeszcze w pierwszym kwartale tego roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx