piątek, 12 kwietnia

Według Marka Gurmana z Bloomberga, Apple nie planuje organizować tradycyjnej konferencji, podczas której zaprezentowane zostaną nowe iPady i komputery Mac. Zamiast tego powiedział, że Apple planuje ogłosić produkty na swojej stronie internetowej za pomocą „serii filmów online i kampanii marketingowych”.

Jeśli ten plan się sprawdzi, możemy spodziewać się zapowiedzi nowych produktów w komunikatach prasowych na stronie Apple.

Gurman oczekuje, że Apple ogłosi następujące produkty:

  • dwa nowe modele iPada Pro z czipem M3 i wyświetlaczami OLED
  • nową klawiaturę Magic Keyboard do iPada Pro
  • dwa nowe modele iPada Air, w tym pierwszy w historii model 12,9-calowy
  • co najmniej jeden nowy Apple Pencil
  • nowe 13-calowe i 15-calowe modele MacBooka Air z czipem M3

Oczekuje się, że nowe modele iPada Pro będą cieńsze i podobno będą wyposażone w przedni aparat zorientowany poziomo, podobnie jak iPad 10.

Marzec lub kwiecień to także częste miesiące, w których Apple wypuszcza nowy kolor iPhone’a oraz nowe kolory etui na iPhone’a i pasków do Apple Watch.

Jeśli chodzi o harmonogram, Gurman powiedział, że Apple planuje wypuścić „specjalną wersję” systemu iOS 17.4 ze wsparciem dla nowego sprzętu pod koniec marca, co prowadzi do oczekiwania, że urządzenia „pojawią się gdzieś w marcu lub kwietniu”. Prawdopodobnie na nowych iPadach i komputerach Mac będą preinstalowane specjalne wersje iPadOS 17.4 i macOS 14.4.

Supercharged poinformował dzisiaj, że Apple „zaplanował briefings z wybranymi przedstawicielami mediów” i planuje „odświeżenie sklepów” w tym tygodniu, co skłania do przekonania, że zapowiedzi nowych produktów mogą być coraz bliżej. Jednak ta sama witryna fałszywie podała wcześniej, że nowe iPady zostaną ogłoszone w październiku 2023 roku, więc doniesienia tej strony bywają różne.

iOS 17.4 zawiera duże zmiany w App Store i nie tylko w Unii Europejskiej, w wyniku ustawy o rynkach cyfrowych. Apple ma czas do 6 marca na dostosowanie się do ustawy o rynkach cyfrowych, aby uniknąć kar, dlatego powszechnie uważa się, że do tego czasu prawdopodobnie zostanie wydany system iOS 17.4. Wersja specjalna pojawi się później w tym miesiącu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx