poniedziałek, 26 lutego

Strona 52audio udostępniła dziś zdjęcia kolejnej generacji słuchawek AirPods. Jak twierdzi witryna, zamieszone zdjęcia słuchawek AirPods jak i etui do ich ładowania, są trzecią generacją bezprzewodowych wkładek dousznych Apple.

52audio w przeszłości udostępniało zdjęcia, które według ich twierdzenia miały prezentować różne elementy AirPods trzeciej generacji choć i zdarzało się, że zdjęcia były fałszywe.

Udostępnione dziś zdjęcie jest jednak zgodne z tym, co do tej pory wiadomo o AirPods trzeciej generacji. Bloomberg poinformował, że nowe AirPods będą mocno inspirowane AirPods Pro, posiadając krótszy trzpień i silikonowe końcówki uszne, ale zabraknie w nich zaawansowanych funkcji, takich jak aktywna redukcja szumów.

trzecia generacja AirPods

Według 52audio i dostarczonego opisu do zdjęcia, nowe AirPods będą wyposażone w system wyrównywania ciśnienia, tę samą technologię, co AirPods Pro. System ma na celu wyrównywanie ciśnienia w uchu, aby usunąć dyskomfort związany z używaniem AirPods przez dłuższy czas. Na podstawie zdjęcia, etui ładujące będzie mniej prostokątne niż etui dołączane do AirPods Pro i bardziej podobne do oryginalnego etui dla AirPods, ale z dodatkiem wskaźnika ładowania LED z przodu.

AirPods trzeciej generacji mogą posiadać również podobny do AirPods Pro system sterowania dotykowego. Zgodnie z dołączonymi renderami 3D firmy 52audio, każda nowa wkładka douszna będzie miała dotykowe powierzchnie sterujące, zamiast pojedynczego i podwójnego stuknięcia jak w obecnych AirPods (pierwszej i drugiej generacji).

Zgodnie z najnowszym raportem, nowe AirPodsy mają oferować ten sam czas ciągłego odtwarzania dźwięku co AirPods drugiej generacji. Różni się to jednak od szczegółów podanych wcześniej przez Bloomberga, który twierdził, że Apple chce poprawić żywotność baterii w nowym modelu wychodząc ponad obecne pięć godzin odtwarzania dźwięku. Ponadto nowy raport twierdzi, że obsługa dźwięku przestrzennego, funkcja obecnie dostępna wyłącznie dla AirPods Pro, jest „wysoce” prawdopodobna w przypadku nowych AirPods.

Analitycy Apple, Ming-Chi Kuo, poinformowali w listopadzie, że masowa produkcja nowych AirPods ruszy w pierwszej połowie roku. Według 52audio, nowe AirPods mają zadebiutować na początku marca. Choć Mark Gurman wykluczył konferencję 16 marca to jednak jest możliwy jej każdy inny marcowy termin.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx