środa, 17 kwietnia

Apple nie planuje konferencji na wtorek 16 marca, potwierdził na Twitterze Mark Gurman z Bloomberga.

W minionym tygodniu na wielu stronach poświęconych Apple, w tym również w Polsce, pojawiły się doniesienia jakoby Apple planował swoją konferencję na 16 marca. Informacja ta pojawiła się na tajwańskiej witrynie Economic Daily News i została podchwycona jako zapowiedź kolejnych premier urządzeń. Economic Daily News cytował niezweryfikowane i bezpodstawne treści z kont na Twitterze LeaksApplePro i FrontTron, z których żadne nie ma doświadczeń w dostarczaniu dokładnych informacji na temat planów Apple.

Data 16 marca była niczym innym jak przypuszczeniem na podstawie poprzednich wydarzeń Apple, ale zyskała sporo popularności. Mark Gurman w swoim osobnym tweecie napisał, że „premiera nie odbędzie się 16”, co teoretycznie pozostawia otwartą możliwość zorganizowania marcowej konferencji innego dnia.

Apple pracuje nad kilkoma produktami dla których szacunkowe premiery miały być właśnie w pierwszej połowie 2021 roku, w tym odświeżonym komputerem iMac, nowymi modelami iPada Pro, zaktualizowanym iPadem mini, tanimi AirPods, odnowionymi AirPods Pro i AirPods 3, a także wciąż czekamy na debiut AirTags.

Niektóre z tych produktów rzeczywiście mogłyby zostać wprowadzone podczas wiosennej konferencji, ale nie jest jeszcze znana data tego wydarzenia. Apple organizuje wydarzenia marcowe przez większość lat, ale to nie jest nigdy żaden standard. Wcześniejsze wiosenne konferencje odbyły się 9 marca (2015), 21 marca (2016), 27 marca (2018) i 25 marca (2019), choć w roku 2017 i 2020 nic takiego się nie odbyło.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx