niedziela, 26 marca

Podanie o pracę wypełnione przez byłego dyrektora generalnego Apple, Steve’a Jobsa w 1973 roku, zostało sprzedane na aukcji w Londynie za 222 400 dolarów.

Ten rzadki kwestionariusz dotyczący zatrudnienia trafił na sprzedaż 24 lutego, a aukcja trwała miesiąc. Jobs wypełnił podanie w nadziei na znalezienie pracy po porzuceniu Reed College, do którego uczęszczał przez około sześć miesięcy. Rok później, w 1974 roku, Jobs dołączył do Atari jako technik, gdzie później połączył siły ze Stevem Wozniakiem, aby stworzyć Apple w 1976 roku.

W dokumencie, który przed trzema latami sprzedał się za 175 000 dolarów, Jobs jako szczególne umiejętności i zainteresowania wymienia „technikę elektroniki” i „inżynierie projektowania”. Jobs wymienił również swoje umiejętności w zakresie obsługi komputerów i kalkulatorów.

Dokument jest podobno w „bardzo dobrym stanie”, z „jasnymi plamami i starą przezroczystą taśmą do górnej krawędzi”. Aby udowodnić, że to prawdziwy dokument podpisany przez samego Steve’a Jobsa, dodano do niego list i certyfikat autentyczności.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx