sobota, 3 grudnia

Dziś polskie serwisy poświęcone Apple obiegła dość niespodziewana ale wyczekiwana informacja. I choć do pierwszego kwietnia jeszcze kilka dni to pojawiły się informacje na temat pojawienia się w Polsce pierwszego oficjalnego sklepu Apple.

Jak podaje serwis RootBlog powołując się na własne źródła, Apple rozpoczął prace nad otwarciem w Polsce swojego pierwszego, oficjalnego salonu. Ma to nastąpić co prawda w przeciągu dwóch najbliższych lat więc nie tak szybko jakby mogło się wydawać, ale prace nad nim już podobno trwają. Firma zaczęła już podobno nabór na wyższe stanowiska, a poszukiwania pozostałych pracowników wciąż są w toku.

Pierwszy salon Apple ma zostać otwarty w Warszawie i ma być jak większość oficjalnych sklepów Apple nie tylko przestrzenią zakupową, ale również miejscem dydaktycznym z organizowanymi przez firmę cyklami szkoleń i eventów. Powierzchnia salonu ma zajmować dwa piętra.

Ale to nie koniec sensacyjnych doniesień. Strona podaje również, że Apple toczy rozmowy z firmą Discovery, która jest właścicielem stacji TVN jak i jej platformy streamingowej Player. Rozmowy są podobno związane z możliwością dodania contentu platformy Player dla polskich użytkowników Apple TV+ co powiększyłoby ilość treści na tej platformie właśnie dla polskich abonentów.

Wszystkie te plany w teorii wydają się być dość realne, choć czy faktycznie prawdziwe. Aby móc to sprawdzić będziemy musieli zapewne jeszcze trochę poczekać.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Rov
Rov
1 rok temu

No to może za jakieś 15 lat będzie Siri po Polsku ?

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx