poniedziałek, 15 lipca

iphone_5s_6__side_grass

Apple może rozpocząć sprzedaż iPhone’a 6 we wtorek, 14 Października wynika z opinii źródeł, które w rozmowie z MacRumors stwierdziły, że będzie to pracowity miesiąc dla firmy. Powoływały się również na wewnętrzne spotkanie salonu Apple.

Źródło zauważa, że starszy Kierownik Salonu Apple, wspomniał o dacie 14 października jako „ogromnym” dniu dla Apple, dodając, że cały miesiąc październik będzie bardzo pracowity dla sklepów jak i samej firmy. Jak dodał później, Apple planuje zorganizowanie swojego wydarzenia medialnego prezentującego urządzenie na wtorek, 16 września, niecały miesiąc przed rozpoczęciem sprzedaży.

Do tej chwili, większość doniesień wskazywała na wrześniową premierę jak i start sprzedaży iPhone’a 6. W zeszłym tygodniu mogliśmy przeczytać, że Apple planuje imprezę na połowę września nakierowaną na premierę iPhone’a 6 i iOS 8, oraz kolejną październikową, na której zaprezentowany miałby zostać iWatch, OS X Yosemite, nowe iPady i nowe komputery Mac. Impreza zapowiedziana na 16 września również wypada we wtorek, czyli w dzień kiedy Apple zazwyczaj ogłasza nowe produkty.

Rozpoczęcie sprzedaży iPhone’a 6 we wtorek byłoby zmianą w stosunku do ostatnich lat, kiedy to firma w piątek rozpoczynała sprzedaż iPhone’ów i większości nowego sprzętu. Źródła twierdzą jednak, że wysoki popyt i ogromne dostawy związane w wielką produkcją motywują Apple do rozpoczęcia sprzedaży iPhone’a 6 na początku tygodnia.

Nie wiadomo, czy październikowa premiera iPhone’a 6 obejmowałyby zarówno wersję 4,7-calową i wersję 5.5-calową, gdyż niedawne plotki wciąż wskazywały na kilka problemów produkcyjnych dręczących większy model. Jest możliwe, że 5,5-calowy iPhone 6 może pojawić się pod koniec roku lub na początku 2015 roku, aby Apple maił czas na wyprodukowanie wystarczającej ilość urządzeń. Oprócz większego ekranu, oczekuje się, że obie wersje iPhone’a 6 posiadać będą cieńszą obudowę, szybszy procesor A8 i lepszy aparat.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ja
ja
9 lat temu

iphone 6 na prawde ma być taki brzydki ? :/

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx