środa, 17 kwietnia

sztuczki i porady iOS

Jednym z nowych dodatków mających się pojawić w nowym iOS 8 tej jesieni jest aplikacja Porady. Aplikacja ta pokaże użytkownikom różne wskazówki dotyczące ich urządzenia i powiadomi ich, gdy będą dostępne nowe. Chociaż aplikacja nie koniecznie będzie przydatna dla zaawansowanych użytkowników iOS, to zapewne będzie cennym źródłem wiedzy dla tych, którzy nie posiadają wiedzy technicznej i chcieliby się dowiedzieć więcej o nowych funkcjonalnościach swoich urządzeń iOS.

Podczas gdy funkcja ta jest obecnie dostępna dla użytkowników beta iOS 8, Apple opisał te porady on-line na nowo utworzonej stronie: tips.apple.com. Są to te same wskazówki, które zawarł Apple w aplikacji Porady na iOS 8.

S0048_QuicklyRespondP1-Web

Wszystkich zainteresowanych, nowych i obecnych użytkowników iOS zapraszamy na stronę na której znajdą może coś o czym jeszcze nie wiedzieli a okaże im się pomocne lub przydatne w codziennym użytkowaniu.

Wiele z tych porad są możliwe wyłącznie w iOS 8. Na przykład, Apple pokazuje, w jaki sposób można skorzystać z funkcji interaktywnych powiadomień, szybko zareagować na wiadomość tekstową lub jak włączyć Siri, mówiąc krótko: “Hey, Siri!”

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx