środa, 17 kwietnia

Po długim okresie testów w ciągu najbliższych kilku dni rozpocznie się wdrażanie funkcji obrazu w obrazie dla systemu iOS w aplikacji YouTube, umożliwiając wszystkim użytkownikom, zarówno tym bez konta Premium jak i opłacanym kontem zamknięcie aplikacji YouTube i dalsze oglądanie ich treści w wyskakującym oknie.

Google w czerwcu ogłosiło, że obsługa obrazu w obrazie zostanie udostępniona zarówno użytkownikom premium, jak i darmowym użytkownikom aplikacji YouTube. Do tej pory tylko subskrybenci YouTube Premium mieli dostęp do trybu obrazu w obrazie w systemie iOS jako „funkcji eksperymentalnej”, a na pewnym etapie interpretowano to tak, że pozostanie ona funkcją tylko premium, dopóki Google nie wyjaśnił, że w końcu udostępni ją wszystkim użytkownikom.

W niedzielę, w odpowiedzi na tweeta dla użytkownika, który ma problemy z dostępem do funkcji eksperymentalnej, YouTube powiedział, że obraz w obrazie będzie dostępny za „kilka dni” na urządzeniach z systemem iOS 15 i nowszym.

Dostępność funkcji „obraz w obrazie” w YouTube pojawiała i znikała. Były momenty, że udawało ją się wymusić przez przeglądarkę Safari. Jednak z oficjalnym wsparciem, które ma się pojawić już lada dzień te wszystkie problemy się rozwiążą.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx