środa, 19 czerwca

Google wdrożył obsługę obrazu w obrazie jako „eksperymentalną” funkcję dla subskrybentów premium YouTube na urządzeniach iOS, umożliwiając im oglądanie wideo w małym oknie, gdy aplikacja jest zamknięta.

Jeśli jesteś subskrybentami YouTube Premium i chcecie wypróbować funkcję obraz w obrazie musicie wejść na stronę www.youtube.com/new, schodząc niżej odszukać sekcję „Obraz w obrazie na urządzeniach z iOS” i kliknąć przycisk „Wypróbuj”.

obraz w obrazie YouTube

Teraz, oglądając jakąkolwiek treść w aplikacji YouTube, możecie wrócić do ekranu głównego, przesuwając palcem w górę/lub naciskając przycisk Home, a miniodtwarzacz obrazu w obrazie pojawi się na ekranie. Google zauważa, że zablokowanie telefonu podczas oglądania w trybie obrazu w obrazie spowoduje wstrzymanie wideo, ale można je wznowić za pomocą elementów sterujących multimediami na ekranie blokady.

Google informuje obecnie, że funkcja będzie dostępna tylko do 31 października. Nie wiadomo co stanie się potem, ale miejmy nadzieję, że po okresie testów zostanie udostępniona zarówno subskrybentom płatnym, jak i użytkownikom bezpłatnym, jak pierwotnie obiecano.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx