środa, 17 kwietnia

Apple ogłosił dziś, że trzeci sezon popularnego serialu Apple TV+ „For All Mankind” będzie miał premierę w piątek, 10 czerwca.

„For All Mankind” był jednym z pierwszych seriali Apple TV+ udostępnionych wraz z premierą usługi w listopadzie 2020 roku, a kosmiczny dramat nadal cieszy się popularnością wśród widzów.

Stworzony przez Ronalda D. Moore’a serial „For All Mankind” pokazuje jak mógłby wyglądać świat, gdyby globalny wyścig kosmiczny nigdy się nie skończył, a program kosmiczny pozostałby priorytetem dla Stanów Zjednoczonych. W początkowej serii rosyjski kosmonauta jako pierwszy dotarł na Księżyc, niszcząc morale w NASA i zmuszając USA do nadrobienia zaległości.

Drugi sezon, który wyszedł w lutym 2021 roku przeskoczył dekadę, rozpoczynając w 1983 roku, szczytowym momencie zimnej wojny ze Stanami Zjednoczonymi i ZSRR walczącymi o zasoby dostępne na Księżycu.

W sezonie trzecim znów będziemy mieć skok w czasie, przechodząc do wczesnych lat dziewięćdziesiątych, kiedy to USA i Związek Radziecki ścigają się, by dostać się na Marsa. W serialu dalej zobaczymy aktorów znanych z poprzednich sezonów a wśród nich będą Joel Kinnaman, Shantel VanSanten, Jodi Balfour, Sonya Walger, Krys Marshall, Cynthy Wu, Casey Johnson, Coral Peña i Wrenn Schmidt.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx