sobota, 2 grudnia

Wszystko wskazuje na to, że wśród użytkowników iPhonów pojawiło się ciekawe zjawisko, które powoduje, że niektóre modele iPhone’a tymczasowo wyłączają się w nocy, co może zakłócać alarmy i inne jego funkcje.

W wątku na forum Reddit użytkownik skarży się, że nie uruchomiły mu się dwa oddzielne alarmy iPhone’a. Kilku innych użytkowników również zgłosiło podobne problemy i okazało się, że niektóre z nich mogą być powiązane z wyłączaniem się iPhone’a w nocy.

Inne osoby zauważyły, że rano muszą wprowadzać kod dostępu, co oznacza, że iPhone uruchomił się ponownie lub wyłączył w nocy. Serwis 9to5Mac zwrócił uwagę na te problemy już na początku tego tygodnia. Ja osobiście go jeszcze nie doświadczyłem.

Możecie sprawdzić, czy Wasz iPhone wyłączył się w nocy, otwierając aplikację Ustawienia, przechodząc do zakładki Bateria i sprawdzając stan ładowania w ciągu ostatnich 24 godzin. Jeśli jest przerwa, oznacza to, że iPhone był przez pewien czas wyłączony.

Problem dotyczy podobno modeli iPhone’a 15, ale wychodzi także na innych urządzeniach, co sugeruje, że jest to wina systemu iOS 17. Nie u wszystkich użytkowników występują problemy z zamykaniem systemu i nie zdarza się to każdej nocy.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mr X
Mr X
1 miesiąc temu

Mnie czasem wyłącza się iPad Air 4 gen wifi+ cellular z 17.0.3

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx